Cursus suïcidepreventie
risicotaxatie en rapportage
risicotaxatie en rapportage
Transdiagnostische aanpak om het vermogen tot zelfregulatie te ontwikkelen
Als professional in de zorg kun je regelmatig te maken krijgen met problemen van mensen waarbij naast de lichamelijke of psychische klachten een disfunctionele stressreactie speelt.
agressief en destructief gedrag van kinderen stoppen
bij kinderen en jongeren
classificatie en interactie
samen werken aan gedragsverandering
Bijdragen aan veerkracht, heling en herstel
Mensen met traumatische of ingrijpende levenservaringen benoemen feilloos welke persoon voor hem of haar een positief verschil heeft gemaakt. Wat kunnen we van hen leren?
Eendaagse basiscursus voor professionals in de VG-zorg
Termen uit de ggz roepen bij veel medewerkers in de verstandelijk gehandicaptenzorg koudwatervrees op. Toch is het niet alleen nuttig maar ook nodig wanneer de medewerkers een zekere basiskennis over psychiatrie bezitten.
Eendaagse inleiding
Verlies en rouw horen bij het leven. Echter, bij sommige rouwenden ontstaan na het verlies van een dierbare langdurige en invaliderende psychische klachten. We spreken dan van een persisterende rouwstoornis. Een voorbeeld van iemand met zo'n stoornis is Jan.