In het onderwijs krijgen schoolpsychologen, orthopedagogen en gedragswetenschappers steeds vaker te maken met complexe problematiek, zoals schooluitval, stress, trauma en leerproblemen. Ons cursusaanbod is bedoeld voor ggz-professionals die in het onderwijs werken en hun kennis en vaardigheden willen verdiepen. De cursussen bieden concrete handvatten om jou te ondersteunen in je professionele handelen binnen de onderwijscontext.
Heb je vragen over het aanbod of wil je samen met collega’s deelnemen? Bij gezamenlijke inschrijving ontvangen jij en je collega € 50,- korting per persoon op een cursus. Voor grotere groepen is het mogelijk om voordelig een incompany cursus aan te vragen. Voor al je vragen kun je terecht bij onze collega's via schoolpsycholoog@rino.nl.
Een blik vooruit
Hou deze pagina in de gaten voor meer aanbod! Voor deze cursussen kun je je binnenkort aanmelden:
- Sociaal emotioneel leren op school
- Capaciteit en Intelligentie
- Geweldloos verzet
- Leren en leerproblemen
- Leraren effectief handelen
- Traumasensitief lesgeven
- Kindermishandeling en huiselijk geweld
- Crisisinterventie
- Oplossingsgericht werken
- ABC van de schoolorganisatie II
Handelingsgericht werken en handelingsgerichte diagnostiek in het onderwijs
Van 'wat heeft de leerling?' naar 'wat heeft een leerling én de omgeving nodig?'
Ben je gedragswetenschapper in het onderwijs en wil je een stevige basis leggen in handelingsgericht werken (HGW), handelingsgerichte diagnostiek (HGD) en handelingsgericht arrangeren (HGA)? In deze cursus leer je de zeven uitgangspunten van HGW toepassen in je eigen werksetting.
Communicatieve Vaardigheden in het onderwijs
Van concept naar interventie: ervaringsgericht oefenen met professionele gespreksvoering
In deze driedaagse cursus voor gedragswetenschappers die werken in het onderwijs ligt de focus op het verbeteren en verfijnen van je communicatievaardigheden, zoals het geven van feedback, het omgaan met emoties en de regie houden in conflictueuze gesprekken en hanteren van conflictstijlen.