Thematische Apperceptie Test TAT
als vragenlijsten alleen niet volstaan bij persoonlijkheidsonderzoek
als vragenlijsten alleen niet volstaan bij persoonlijkheidsonderzoek
bij kinderen en jongeren
effectief inzetten in je behandeling
Interpersoonlijke communicatietheorie, een beschrijvend (in plaats van een ‘voorschrijvend’) model, blijkt heel krachtig in de theorievorming over de therapeutische relatie.
Neuropsychologische diagnostiek en intelligentiediagnostiek
In deze cursus leer je als diagnosticus het beoordelen en uitvoeren van neuropsychologisch onderzoek en intelligentiediagnostiek.
VEN-geaccrediteerde cursus
Volgens de Nationale Prevalentiestudie Mishandeling van Kinderen en Jongeren zijn in 2017 tussen de 26 en 37 per 1000 kinderen in Nederland mishandeld, verwaarloosd of getuige geweest van huiselijk geweld.
Jij werkt het liefst zoveel mogelijk oplossingsgericht. In de praktijk ontkom je er echter vaak niet aan om ook andere, probleemoplossende methodieken of processen toe te passen.
Over gespreksvoering, technieken en professionele houding
Wist je dat oplossingsgerichte therapeuten minder snel een burn-out krijgen en meer werkplezier ervaren? Bij de cursus oplossingsgericht werken leer je cliënten helpen om meer mogelijkheden te zien en hun eigen duurzame oplossingen te creëren voor hun problemen.
Voor psychotherapeutisch werkende behandelaren
Wil je een stevige basis leggen in lichaamsgericht werken?
kinderen die speciale aandacht nodig hebben
kinderen die speciale aandacht nodig hebben
e-learning en online lesdag