Online cursus van 9.30 - 16.30 uur
|
Nog enkele plaatsen beschikbaar
Is de cursus vol, reeds gestart of komt de geplande datum niet uit? Laat vrijblijvend weten dat je interesse hebt en krijg automatisch een bericht als de cursus (opnieuw) ingepland wordt.
InteresselijstJe begeleid psychologen in opleiding en je hebt eerder de workshop ‘Supervisie en werkbegeleiding van GZ-psychologen’ bij RINO amsterdam gevolgd. Je bent inmiddels toe aan een verdere verdieping en je wilt met name aandacht besteden aan lastige situaties in de begeleiding.
In deze (vervolg) workshop wordt het integratieve model voor werkbegeleiding en supervisie opgefrist. We besteden extra aandacht aan moeilijke situaties, zoals een stagnerend begeleidingstraject en het geven van negatieve feedback. Verder oefenen we met het hanteren van rollenspeltechnieken en besteden we aandacht aan diversiteit in de leerrelatie. Er is ruimte voor het bespreken van persoonlijke dilemma’s en leervragen.
Doelgroep
Deze workshop is uitsluitend bedoeld voor diegenen die eerder de workshop ‘Werkbegeleiding en supervisie van GZ-psychologen’ bij de RINO amsterdam hebben gevolgd.
Inhoud
- Inventarisatie van leerdoelen;
- Opfrissen van het integratief leermodel: leerdoelen, leerdomeinen en leerinterventies en format open leergesprek;
- Rollenspellen voor verschillende doelen;
- Faciliteren van leerproces versus beoordelen;
- Breuken in de werkalliantie;
- Geven van negatieve feedback;
- Begeleiden bij culturele verschillen; bespreken eigen dilemma’s/casuïstiek
Doelstelling
In de workshop leer je om:
- Rollenspeltechnieken in te zetten voor verschillende doeleinden;
- Stagnaties in het leerproces te herkennen en te analyseren;
- Om te gaan met ‘ breuken’ in de werkrelatie met een opleideling;
- Om te gaan met lastige beoordelingssituaties;
- Om te gaan met contextuele dilemma’s, zoals een minder goed leerklimaat;
- Cultuur sensitief te begeleiden;
Korting
Deelnemers die opleidelingen bij de RINO amsterdam begeleiden krijgen 50% korting op de cursusprijs (geef dit aan in het notitieveld bij inschrijving)
Bijna elke cursus uit ons aanbod is incompany aan te vragen.
meer weten