Mevr. S.A. Langeveld (Sissel)

Sissel Langeveld is beeldend therapeut en ACT-docent. Zij werkt binnen de specialistische GGZ en heeft daarnaast een eigen praktijk, ACTinBeeld, in Rotterdam. In de loop van haar carrière heeft zij brede ervaring opgedaan, onder andere binnen de kinder- en jeugdpsychiatrie en de medisch specialistische revalidatie.

Sinds 2016 is Sissel gegrepen door het ACT-virus. Met enthousiasme en bevlogenheid deelt zij haar kennis en ervaring met professionals in de zorg. Vanaf 2018 verzorgt zij ACT-basis- en vervolgopleidingen, incompany-trainingen en creatieve (online) ACT-trainingen. Daarnaast begeleidt zij studenten in leertherapie die willen werken met ACT.

Deze jarenlange ervaring en betrokkenheid hebben geleid tot het handboek ‘ACT & Creativiteit’, waarin zij haar expertise als beeldend therapeut en haar kennis van ACT samenbrengt.

 

Publicatie

‘ACT & Creativiteit.

Handboek met 42 creatieve werkvormen voor hulpverleners die (willen) werken met Acceptance and Commitment Therapy (ACT).’

Meer informatie:
https://www.thema.nl/boek-act-creativiteit/