Corona-maatregelen vanaf 26 november 2021. Lees meer informatie.

Register FloorPlay begeleider

RINO amsterdam houdt twee registers bij; één van FloorPlay-begeleiders en één van FloorPlay-specialisten. Kijk voor uitleg over het verschil tussen beiden op de informatiepagina FloorPLay.

In het Register Floorplay begeleider, te vinden op deze pagina,  staat een opsomming van FloorPlay-begeleiders.

 

Aarts, Lizette

  • functie: Spelagoog / FloorPlay Coach
  • werkzaam bij: Vrolijkspel
  • regio: (Midden) Limburg, Nederweert/Roermond
  • tel.nr.: 06-43099837
  • e-mail: Info@vrolijkspel.nl

 

Bax, Nanda

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Pedagogisch behandelaar & autismespecialist
  • regio: Midden – en West -Brabant
  • tel.nr: 06-10555724 / 013 -5800177
  • e-mail: n.bax@kentalis.nl

 

Bäcker, Nina

  • organisatie: 4MB
  • functie: ouder-kind interactie behandelaar / Floorplay coach
  • regio: Breda, Etten-Leur, Roosendaal
  • tel.nr.: 0165-769000
  • e-mail: n.backer@4mb.nl

Beentjes, Sanne

  • organisatie: Heliomare
  • functie: Orthopedagoog
  • regio: Noord - Holland
  • tel.nr: +31 6 83269386
  • e-mail: s.beentjes@heliomare.nl

 

Besnard, Eveline

 

Bijvoet, Giulia

  • functie: Logopedist / OC behandelaar/ FloorPlay coach
  • werkt bij: ZZP-er bij Kernlogopedie en Stichting Milo
  • regio: Haarlem e.o.
  • tel.nr: 06-38175802
  • e-mail: info@kernlogopedie.nl

 

Bongenaar, Isolde

  • organisatie: Amerpoort
  • functie: Opvoedondersteuner en FloorPlay coach
  • regio Eemland (Amersfoort e.o.)
  • tel.nr.: 06-20136016
  • e-mail: i.bongenaar@amerpoort.nl

 

Bos - de Wolf, Annette

  • organisatie: Youké sterke jeugd
  • functie: Ambulant Jeugdzorgwerker B
  • regio: Utrecht West
  • tel.nr: 06-27352706
  • e-mail: annettedewolf@gmail.com

 

Bosch van den, Danielle

  • functie: FloorPlay Coach
  • werkt bij: Combinatie Jeugdzorg
  • regio: Kempen / Eindhoven
  • tel.nr.: 040-7022910

 

Bruijns-van Andel, Mandy

  • organisatie: Kentalis
  • functie: Behandelcoördinator
  • regio: Zeeland
  • tel.nr: 06-83194600
  • e-mail: m.bruijns@kentalis.nl

 


Diest-de Leeuw, Ina van

  • funtie: Pedagogisch medewerker/ Groepsleerkracht
  • organistatie: Combinatie Jeugdzorg
  • adres: Nuenenseweg 4, 5631 KB Eindhoven
  • website:  combinatiejeugdzorg.nl

 

Eijk, Femke van

  • organisatie: Kentalis
  • functie: Orthopedagoog/behandelcoordinator
  • regio: Zuid-Holland
  • tel.nr: 06-22779460
  • e-mail: f.vaneijk@kentalis.nl

 

Franken, Monique

  • functie: Spelagoog gezinscoach, gezinnen met kinderen met beperkingen/ASS
  • werkzaam als Zzp-er van SpeeLeven
  • regio: Bergen op Zoom e.o.
  • tel.nr.: 06-28508508
  • e-mail: Info@speeleven.nl

 

Frijters, Marjolijn

  • functie: jeugdzorgwerker C/FloorPlay Coach
  • organisatie: Joki-C
  • regio: Breda, Etten-Leur en Roosendaal eo.
  • tel.nr.: 06-11482682
  • e-mail: m.frijters@JoKi-C.nl

 

Grutter, Ilya

  • organisatie: Gors
  • functie: Thuisbegeleider Kind en Jeugd
  • regio: Zeeland
  • tel.nr: 06-23204671
  • e-mail: ilyagrutter@hotmail.com

 

Haas, Laura de

 

Hartog-Zielstra, Bianca den

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Pedagogisch behandelaar/ Systeem Gericht behandelaar
  • regio: Groningen/ Drenthe
  • tel.nr: 06-20943896
  • e-mail: b.denhartog@kentalis.nl

 

Henry, Kim

  • functie: ambulant jeugdzorgwerker-C en FloorPlay begeleider
  • bezoekadres: Kevelaar 4; 4907 KW Oosterhout
  • postadres: Albertdonk 10​; 4707 XZ Roosendaal
  • telnr.: 088–5654200
  • mobiel: 06-51253011
  • e-mail: k.henry@joki-c.nl

 

Honcoop-van Manen, Shannon

 

Gijsbers, Maud

 

Heiningen-van Wegen, Helen van

 

Lemmens, Daisy

  • organisatie: Stichting de Parabool
  • functie: GZ-psycholoog/orthopedagoog
  • regio: Overijssel
  • tel.nr: 06-18459609
  • e-mail: d.lemmens@deparabool.nl

 

Luyten, Monique

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Behandelcoordinator/GZ-Psycholoog K&J
  • regio: Limburg
  • tel.nr: 045-5632340
  • e-mail: m.luyten@kentalis.nl

 

Kaam, Willemijn van

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Pedagogisch behandelaar
  • regio: Noord-holland/Flevoland
  • e-mail: w.vankaam@kentalis.nl

 

Kamerling, Kathelein

  • functie: jeugdzorgwerker/ FloorPlay Coach
  • telnr.: 0165-569111/ 06-23227805
  • e-mail: k.kamerling@juzt.nl


Kempen-Heijstraten, Marieke van

  • functie: praktisch pedagogisch gezinsbegeleider
  • werkt bij: SDW Zorg
  • regio: Bergen op Zoom
  • telnr.: 06-12851477
  • e-mail: marieke.heijstraten@sdwzorg.nl

 

Kooij, Marlon van der

 

Kuipers, Michèle

 

Malanda - Beumer, Carolien

 

Manders, Vera

  • organisatie: Mutsaersstichting (Plinthos)
  • functie: Intensieve ambulante gezinsbehandelaar
  • regio: Zuid-Limburg
  • tel.nr: 06- 83094170
  • e-mail: vmanders@mutsaersstichting.nl

 

Meer, Evelien van der

  • functie: GZ-psycholoog / FloorPlay coach
  • werkt bij: praktijk FloorPlay Coaching - ZZPer
  • regio: Gelderland
  • telnr.: 06-23804898
  • e-mail
  • floorplaycoaching@gmail.com

 

Mourik, Linda van

  • organisatie: Kentalis
  • functie: Behandelcoordinator/ psycholoog
  • regio: Zeeland
  • tel.nr: 0620295916 (werkmobiel Kentalis)
  • e-mail: l.vanmourik@kentalis.nl

 

Nijs - Linders, Diella de


Oosterwijk, Ellen van

 

Osta, Jarissa van

  • functie: behandelcoördinator
  • werkt bij: Kentalis
  • regio: Zoetermeer
  • telnr.: 06-21292905
  • e-mail: j.vanosta@kentalis.nl

 

Philippens, Marleen

  • functie: pedagoog vroegrevalidatie, Floorplaycoach
  • werkt bij: Adelante Kinderen
  • regio: Valkenburg a/d Geul, Zuid- Limburg
  • telnr.: 045-5282674
  • e-mail: M.philippens@adelante-zorggroep.nl

 

Plompen-Koenis, Carolien

  • organisatie 1: Kentalis, organisatie 2: SDW
  • functie: logopedist
  • regio: Goes (Kentalis) en Bergen op Zoom/ Roosendaal (SDW)
  • e-mail: carolienplompen@hotmail.com

 

Posma, Marcia

 

Scheepers, Angela

  • functie: praktisch pedagogisch gezinsbegeleider
  • werkt bij: SDW zorg
  • regio: Roosendaal
  • telnr.: 06-12450170
  • e-mail: angela.scheepers@sdwzorg.nl

 

Segaar-Schakel, Milly

 

Silfhout, Jorien van

  • organisatie: Middin
  • functie: Persoonlijk begeleider niveau 5
  • regio: Den Haag
  • tel.nr: 0641615507
  • e-mail: j.van.silfhout@middin.nl

 

Smits, Sandra

 

Steenmetz, Evelien

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Behandelcoördinator
  • regio: Eindhoven / Helmond
  • tel.nr: 06-12743401
  • e-mail: e.steenmetz@kentalis.nl

 

Stolk, Els

  • Organisatie: Ouder & Kind Praktijk Haarlem
  • Functie: GZ-psycholoog / IMH-specialist / Orthopedagoog
  • Regio: Noord-Holland (Zuid-Kennemerland en IJmond)
  • Tel nr: 06-39751610
  • E-mail: stolk@ouderenkindpraktijk.nl

 

Trousset, Maaike

  • werkzaam: Studio Stap: FloorPlay coaching & orthopedagogische begeleiding
  • functie Orthopedagoog en FoorPlay Coach
  • plaats: Zuidhorn
  • regio: Groningen
  • telnr.: 06-18093205
  • e-mail: orthopedagoog@studiostap.nl

 

Weeterings, Angelique

  • regio: Noord Brabant
  • werkzaam: binnen Stichting Prisma
  • doelgroep: kinderen met een verstandelijke en of lichamelijke beperking. Al dan niet in combinatie met ASS
  • telnr.: 06-12641051
  • e-mail: aweeterings@prismanet.nl

 

Wert, Pleun de

 

Contact