Register FloorPlay begeleider

RINO amsterdam houdt twee registers bij; één van FloorPlay-begeleiders en één van FloorPlay-specialisten. Kijk voor uitleg over het verschil tussen beiden op de informatiepagina FloorPlay.

In het Register Floorplay begeleider, te vinden op deze pagina,  staat een opsomming van FloorPlay-begeleiders.

 

Aarts, Lizette

  • functie: Spelagoog / FloorPlay Coach
  • werkzaam bij: Vrolijkspel
  • regio: (Midden) Limburg, Nederweert/Roermond
  • tel.nr.: 06-43099837
  • e-mail: Info@vrolijkspel.nl

 

Affelen van Saëmsfoort, Melanie

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Pedagogisch behandelaar
  • regio: Eindhoven
  • tel.nr: 040-2647013
  • e-mail: m.vanaffelen@kentalis.nl

 

Angenot, Laurette

  • organisatie: Levvel 
  • functie: K&J psycholoog 
  • regio: Regio Amsterdam e.o. (waaronder Zaanstreek Waterland)
  • tel.nr: 06- 250 213 25
  • e-mail: L.angenot@levvel.nl 

 

Bax, Nanda

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Pedagogisch behandelaar & autismespecialist
  • regio: Midden – en West -Brabant
  • tel.nr: 06-10555724 / 013 -5800177
  • e-mail: n.bax@kentalis.nl

 

Bäcker, Nina

 

Beentjes, Sanne

  • organisatie: Heliomare
  • functie: Orthopedagoog
  • regio: Noord - Holland
  • tel.nr: +31 6 83269386
  • e-mail: s.beentjes@heliomare.nl

 

Besnard, Eveline

 

Bijvoet, Giulia

  • functie: Logopedist / OC behandelaar/ FloorPlay coach
  • werkt bij: ZZP-er bij Kernlogopedie en Stichting Milo
  • regio: Haarlem e.o.
  • tel.nr: 06-38175802
  • e-mail: info@kernlogopedie.nl

 

Bominaar, Maartje

 

Bongenaar, Isolde

  • functie: ’s HeerenLoo/BSA Jeugdhulp
  • werkt bij: Gezinshulpverlener (PPG/IAG)
  • regio: Leusden-Woudenberg (Eemland)
  • tel.nr: 06-83237066
  • e-mail: i.bongenaar@bsajeugdhulp.nl

 

Bos, Anouk

  • organisatie: Amerpoort
  • functie: Coördinerend begeleider 
  • regio: Amersfoort
  • tel.nr: 06-22192939
  • e-mail: a.j.bos@amerpoort.nl

 

Bos - de Wolf, Annette

  • organisatie: Youké sterke jeugd
  • functie: Ambulant Jeugdzorgwerker B
  • regio: Utrecht West
  • tel.nr: 06-27352706
  • e-mail: annettedewolf@gmail.com

 

Bosch van den, Danielle

  • functie: FloorPlay Coach
  • werkt bij: Combinatie Jeugdzorg
  • regio: Kempen / Eindhoven
  • tel.nr.: 040-7022910

 

Bosma, Edith

  • functie: Ambulant werker/Floorplaybegeleider
  • werkt bij: Kenter Jeugdhulp
  • regio: Haarlem
  • e-mail.: edithbosma@kenterjeugdhulp.nl

 

Bruijns-van Andel, Mandy

  • organisatie: Kentalis
  • functie: Behandelcoördinator
  • regio: Zeeland
  • tel.nr: 06-83194600
  • e-mail: m.bruijns@kentalis.nl

 

de Bruin, Lisa

  • organisatie: Praktijk Lisa voor Ouder en Kind
  • functie: Orthopedagoog/ IMH-specialist/ Ouder en Kind Trauma Therapie/ FloorPlay Begeleider
  • regio: Alkmaar/ Haarlem
  • tel.nr: 06-18145125
  • e-mail: info@lisavoorouderenkind.nl

 

Diest-de Leeuw, Ina van

  • funtie: Pedagogisch medewerker/ Groepsleerkracht
  • organistatie: Combinatie Jeugdzorg
  • adres: Nuenenseweg 4, 5631 KB Eindhoven
  • website:  combinatiejeugdzorg.nl

 

van Doorn - Huttinga, Ingrid

  • organisatie: Karakter
  • functie: GZ-psycholoog & IMH-specialist DAIMH
  • regio: Ede
  • tel.nr: 0318-676611
  • e-mail: i.vandoorn@karakter.com

 

Eijk, Femke van

  • organisatie: Kentalis
  • functie: Orthopedagoog/behandelcoordinator
  • regio: Zuid-Holland
  • tel.nr: 06-22779460
  • e-mail: f.vaneijk@kentalis.nl

 

Franken, Monique

  • functie: Spelagoog gezinscoach, gezinnen met kinderen met beperkingen/ASS
  • werkzaam als Zzp-er van SpeeLeven
  • regio: Bergen op Zoom e.o.
  • tel.nr.: 06-28508508
  • e-mail: Info@speeleven.nl

 

Franse, Lonny

  • organisatie: Zelfstandig zorgprofessional
  • functie: zorgprofessional en autismedeskundige
  • regio: Zeeland
  • tel.nr: 06-16365126
  • e-mail: lonnyfranse@zeelandnet.nl

 

Frijters, Marjolijn

  • functie: Praktisch Pedagogisch Gezinsbegeleider/ Floorplay coach
  • organisatie: SDW
  • regio: Breda, Etten-Leur en Roosendaal eo.
  • tel.nr.: 06-10517511
  • e-mail: marjolijn.frijters@sdwzorg.nl

 

el Ghazi, Yasmina

  • functie: Logopedist & Floorplay begeleider 
  • organisatie: Paramedisch kindercentrum Alles Kids
  • regio: Barendrecht / Rotterdam-Zuid 
  • tel.nr.: 0180-615217 
  • e-mail: info@alleskids-barendrecht.nl 

 

van Grootel, Marieke

 

Grutter, Ilya

  • organisatie: Gors
  • functie: Thuisbegeleider Kind en Jeugd
  • regio: Zeeland
  • tel.nr: 06-23204671
  • e-mail: ilyagrutter@hotmail.com

 

Gijsbers, Maud

 

Haas, Laura de

 

Hartog-Zielstra, Bianca den

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Pedagogisch behandelaar/ Systeem Gericht behandelaar
  • regio: Groningen/ Drenthe
  • tel.nr: 06-20943896
  • e-mail: b.denhartog@kentalis.nl

 

Heiningen-van Wegen, Helen van

 

Henry, Kim

  • functie: ambulant jeugdzorgwerker-C en FloorPlay begeleider
  • bezoekadres: Kevelaar 4; 4907 KW Oosterhout
  • postadres: Albertdonk 10​; 4707 XZ Roosendaal
  • telnr.: 088–5654200
  • mobiel: 06-51253011
  • e-mail: k.henry@joki-c.nl

 

Heijkoop - Vink, Maike

  • organisatie: MOC 't Kabouterhuis Uithoorn
  • functie: GZ-psycholoog
  • regio: Noord Holland
  • tel.nr: 06-45334707
  • e-mail: m.heijkoop-vink@kabouterhuis.nl

 

Honcoop-van Manen, Shannon

 

Hornix, Stacha

  • organisatie: Kindinzicht
  • functie: integratief kinder- en jeugdtherapeut/speltherapeut
  • regio: Noord Brabant
  • tel.nr: 06-26968127
  • e-mail: info@kindinzicht.com

 

Jansma, Gerbrig

 

de Jong, Jennifer

  • Organisatie: Jeugdformaat
  • Functie: Gedragswetenschapper
  • Regio: Den Haag
  • e-mail: j.dejong@jeugdformaat.nl

 

Jongbloed - van Wijngaarden, Johanneke

  • Organisatie: SBO Het Mozaïek 
  • Functie: Orthopedagoog
  • Regio: Hilversum
  • e-mail: j.jongbloed@sbomozaiek.nl

 

Joosten, Lia (C)

  • organisatie: Karakter, kinder- en jeugdpsychiatrie
  • functie: orthopedagoog
  • regio: Twente, Overijssel
  • tel.nr: 06-46944962
  • e-mail: l.joosten@karakter.com

 

Kaam, Willemijn van

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Pedagogisch behandelaar
  • regio: Noord-holland/Flevoland
  • e-mail: w.vankaam@kentalis.nl

 

Kamerling, Kathelein

  • functie: jeugdzorgwerker/ FloorPlay Coach
  • telnr.: 0165-569111/ 06-23227805
  • e-mail: k.kamerling@juzt.nl


Kempen-Heijstraten, Marieke van

  • functie: praktisch pedagogisch gezinsbegeleider
  • werkt bij: SDW Zorg
  • regio: Bergen op Zoom
  • telnr.: 06-12851477
  • e-mail: marieke.heijstraten@sdwzorg.nl

 

Kooij, Marlon van der

 

Klundert, Lieke van de

  • organisatie: JoKi-C
  • functie: Jeugdzorgwerker C
  • regio: West Brabant west
  • tel.nr: 06-46738529
  • e-mail: l.vandeklundert@joki-c.nl

 

Kuiken, Synnøve

  • organisatie: Cardea
  • functie: Gedragswetenschapper
  • regio: Zuid-Holland
  • e-mail: s.kuiken@cardea.nl

 

Kuipers, Michèle

 

Lemmens, Daisy

  • organisatie: Stichting de Parabool
  • functie: GZ-psycholoog/orthopedagoog
  • regio: Overijssel
  • tel.nr: 06-18459609
  • e-mail: d.lemmens@deparabool.nl

 

Lee - van der Vaart, Inge

 

Lowrie - Van de Vondevoort, Robin

 

Luyten, Monique

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Behandelcoordinator/GZ-Psycholoog K&J
  • regio: Limburg
  • tel.nr: 045-5632340
  • e-mail: m.luyten@kentalis.nl

 

 

Logtenberg, Amy

 

Malanda - Beumer, Carolien

 

Manders, Vera

  • organisatie: Mutsaersstichting (Plinthos)
  • functie: Intensieve ambulante gezinsbehandelaar
  • regio: Zuid-Limburg
  • tel.nr: 06- 83094170
  • e-mail: vmanders@mutsaersstichting.nl

 

Meer, Evelien van der

  • functie: GZ-psycholoog / FloorPlay coach
  • werkt bij: praktijk FloorPlay Coaching - ZZPer
  • regio: Gelderland
  • telnr.: 06-23804898
  • e-mail
  • floorplaycoaching@gmail.com

 

Meijers - Prince, Ursula

  • organisatie: Amarant
  • functie: kinderfysiotherapeut en SI deskundige
  • regio: Brabant, Tilburg
  • tel.nr: 06-3119187
  • e-mail: ursula.meijers@amarant.nl

 

Mourik, Linda van

  • organisatie: Kentalis
  • functie: Behandelcoordinator/ psycholoog
  • regio: Zeeland
  • tel.nr: 06-20295916
  • e-mail: l.vanmourik@kentalis.nl

 

Neuteboom, Juul

  • organisatie: Stichting Middin: KDC Paddington
  • functie: Begeleider niveau 4
  • regio: Zuid-Holland
  • tel.nr: 06-34421623
  • e-mail: j.neuteboom@middin.nl

 

Nijs - Linders, Diella de

 

Okkerse, Femke


Oosterwijk, Ellen van

 

Osta, Jarissa van

  • functie: behandelcoördinator
  • werkt bij: Kentalis
  • regio: Zoetermeer
  • telnr.: 06-21292905
  • e-mail: j.vanosta@kentalis.nl

 

Philippens, Marleen

  • functie: pedagoog vroegrevalidatie, Floorplaycoach
  • werkt bij: Adelante Kinderen
  • regio: Valkenburg a/d Geul, Zuid- Limburg
  • telnr.: 045-5282674
  • e-mail: M.philippens@adelante-zorggroep.nl

 

Pijl, Mirjam

  • functie: orthopedagoog, wetenschappelijk onderzoeker
  • organisatie: Karakter Kinder- en Jeugdpsychiatrie | Centrum Jonge Kind
  • regio: Arnhem, Nijmegen
  • tel.nr.: 06-15561822
  • e-mail: m.pijl@karakter.com

 

Plompen-Koenis, Carolien

  • organisatie 1: Kentalis, organisatie 2: SDW
  • functie: logopedist
  • regio: Goes (Kentalis) en Bergen op Zoom/ Roosendaal (SDW)
  • e-mail: carolienplompen@hotmail.com

 

Posma, Marcia

 

Pronk - Gevers, Chantal

  • organisatie: ASVZ
  • functie: Orthopedagoog 
  • regio: Rotterdam, Zuid-Holland Zuid
  • tel.nr: 06-22358634
  • e-mail: cgevers@asvz.nl 

 

Rikkers, Elly

  • organisatie: Kentalis
  • functie: Pedagogisch Behandelaar
  • regio: Noord Brabant
  • tel.nr: 013 5800468
  • e-mail: elly.rikkers@home.nl

 

Roekevisch, Linda

 

Rompes, Paula

  • functie: Orthopedagoog / Speltherapeut
  • organisatie: Orthopedagogische Praktijk Pauw
  • regio: Midden-Holland / Rotterdam (Zuid-Holland)
  • tel.nr.: 06-12877231
  • e-mail: paula@praktijkpauw.nl

 

Rutting, Tineke

  • functie: spel en fasetherapeut
  • organisatie: 's-Heerenloo
  • regio: zuid
  • Telnr: 06 10080968 | 088 0376016
  • e-mail: tineke.rutting@sheerenloo.nl

 

Scheepers, Angela

  • functie: praktisch pedagogisch gezinsbegeleider
  • werkt bij: SDW zorg
  • regio: Roosendaal
  • telnr.: 06-12450170
  • e-mail: angela.scheepers@sdwzorg.nl

 

Schep-Verheij, Nienke

  • Organisatie: Centrum Jeugd en Gezin Den Haag
  • Functie: Gezinscoach
  • Regio: Den Haag
  • Tel.nr: 06-24218156
  • e-mail: nienke.schep@denhaag.nl

 

Segaar-Schakel, Milly

 

Silfhout, Jorien van

  • organisatie: Middin
  • functie: Persoonlijk begeleider niveau 5
  • regio: Den Haag
  • tel.nr: 0641615507
  • e-mail: j.van.silfhout@middin.nl

 

Smits, Sandra

 

Steenmetz, Evelien

  • organisatie: Koninklijke Kentalis
  • functie: Behandelcoördinator
  • regio: Eindhoven / Helmond
  • tel.nr: 06-12743401
  • e-mail: e.steenmetz@kentalis.nl

 

Stolk, Els

  • Organisatie: Ouder & Kind Praktijk Haarlem
  • Functie: GZ-psycholoog / IMH-specialist / Orthopedagoog
  • Regio: Noord-Holland (Zuid-Kennemerland en IJmond)
  • Tel nr: 06-39751610
  • E-mail: stolk@ouderenkindpraktijk.nl

 

Teerds, Amke

  • organisatie:     Auris
  • functie:            Pedagogisch Behandelaar
  • regio:               West/ Rotterdam
  • tel.nr:               0618534054
  • e-mail:             A.Teerds@auris.nl

 

Trousset, Maaike

  • werkzaam: Studio Stap: FloorPlay coaching & orthopedagogische begeleiding
  • functie Orthopedagoog en FoorPlay Coach
  • plaats: Zuidhorn
  • regio: Groningen
  • telnr.: 06-18093205
  • e-mail: orthopedagoog@studiostap.nl

 

in 't Veld, Marleen

  • werkzaam: Kentalis (De Open Cirkel)
  • functie: Behandelcoördinator / systeemtherapeut /  / GZ-psycholoog in opleiding
  • regio: Nijmegen / Oss
  • telnr.: 024-3591919
  • e-mail: m.intveld@kentalis.nl

 

Verwoert, Lindy

  • werkzaam: Amerpoort
  • functie: Orthopedagoog- Generalist
  • regio: Utrecht/ Amersfoort
  • telnr.: 06-13584776
  • e-mail: L.Verwoert@amerpoort.nl

 

Vissers - van Woerkom, Mariëtte

  • organisatie:     Amarant
  • functie:            spelagoog/pedagoog
  • regio:               Tilburg / Noord-Brabant
  • e-mail:             mariettevissers@gmail.com

 

Weeterings, Angelique

  • regio: Noord Brabant
  • werkzaam: binnen Stichting Prisma
  • doelgroep: kinderen met een verstandelijke en of lichamelijke beperking. Al dan niet in combinatie met ASS
  • telnr.: 06-12641051
  • e-mail: aweeterings@prismanet.nl

 

Wert, Pleun de

 

de Waal, Wit, Emily

  • Functie: kinderfysiotherapeut
  • Organisatie: Fysio- en oefentherapie Rhenen/ Elst
  • Regio: Utrecht-Oost/ Gelderland
  • Telnr: 06- 50274515
  • E-mail: e.dewaal@fysiotherapierhenen.nl

 

Wiersma, Saskia

  • Organisatie: Young Minds and More
  • Functie: orthopedagoog -generalist
  • Regio : Drenthe/Groningen
  • Tel.nr 06 13222662
  • E.mail  saswier@hotmail.com

 

Wijnands, Sharon

  • Organisatie: Middin
  • Functie: Begeleider KDC, niveau 4
  • Regio: Den Haag
  • E-mail: S.Wijnands@middin.nl

 

Wildenberg, Dorien

  • Organisatie:   MBS Eindhoven
  • Functie:          Communicatiedeskundige
  • Regio:             Eindhoven
  • Tel.nr:             040-2515859
  • E-mail:           d.wildenberg@ssoe.nl