Gert Geurtsen nieuwe plaatsvervangend hoofdopleider GZ-opleiding

12 jun 2025

Met plezier verwelkomen we Gert Geurtsen als de nieuwe plaatsvervangend hoofdopleider van de GZ-opleiding bij RINO amsterdam. Hij neemt het stokje over van Dorine van Driel die deze functie ruim vier jaar lang met grote toewijding heeft bekleed.

Gert brengt een brede en stevige opleidingsachtergrond mee. Binnen het Amsterdam UMC combineert hij opleiden met patiëntenzorg, wetenschappelijk onderzoek en management.

Hij begon als begeleider van masterstagiaires en ontwikkelde zich vervolgens tot werkbegeleider en P-opleider BIG-opleidingen van de afdeling medische psychologie en het Emma Kinderziekenhuis van het Amsterdam UMC. Met zijn enthousiasme voor opleiden en zijn gestructureerde werkwijze is hij, samen met Alice van Dijk, een regionaal samenwerkingsverband (RSV) gestart, waarbinnen nu zo’n 20 instellingen actief zijn. Als regiehouder zijn zij betrokken bij het RSV, waarin jaarlijks zo’n 40 opleidingen starten.

Met zijn ervaring en bevlogenheid gaat Gert nu een nieuwe stap zetten bij RINO amsterdam, waar hij als plaatsvervangend hoofdopleider de GZ-opleiding mede vorm gaat geven.

We kijken uit naar de samenwerking!


Nieuwsoverzicht

Deel dit artikel

Social media

Volg je ons al op social media?

RINO op Twitter