LinkedIn heeft wereldwijd meer dan 130 miljoen gebruikers. Het is een ideale manier om in contact te komen en te blijven met collega's, klanten, en overige relaties. Maar hoe kun je nu echt voordeel halen uit LinkedIn? Hoe maak je eigenlijk een goed profiel aan? Op welke uitnodigingen ga je in en wie nodig je zelf uit? Bij welke groepen wil je je aansluiten en waarom? Tijdens deze workshop gaat docent Kira Verweij actief aan het werk met de deelnemers. Ter plekke gaat u aan de slag om uw profiel zo compleet en aantrekkelijk mogelijk te maken, met oog voor uw persoonlijke stijl en daarbij passende toon. Tevens leert u hoe u uw netwerk zo maximaal mogelijk kunt benutten en uitbreiden.
doelgroep
Iedereen die gebruik maakt of gebruik wil gaan maken van LinkedIn. Basiservaring met de computer is wel van belang.
doelstelling
Direct na afloop van de workshop zal je profiel beter zijn dan voorheen en je bent op de hoogte van de (contact) mogelijkheden van LinkedIn.
extra informatie
Graag je eigen laptop meenemen met Wifi. Wanneer dit niet lukt dan zorgt de RINO voor een laptop. Graag even doorgeven van te voren!
Bekijk ook het overige zomerRINO aanbod!
